Last MSRP ฿145,000
Bajaj RE Bajaj RE 4S (2016) — Discontinued model. Full specs, history, and used prices in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | lpg |
|---|---|
| เครื่องยนต์ / Engine | 199 cc |
| แรงม้า / Power | 10 hp |
| แรงบิด / Torque | 17 Nm |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 60 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 412 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 3 |
| ขนาด / Dimensions | 2635 x 1300 x 1700 mm |
| ราคา / Price | ฿145,000 |