CAKE Makka Flex Standard (2025) — Full specs, price, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | ev |
|---|---|
| แรงม้า / Power | 4 hp |
| แรงบิด / Torque | 60 Nm |
| เกียร์ / Transmission | EV |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | BELT |
| แบตเตอรี่ / Battery | 3 kWh |
| ระยะทาง EV / Range | 100 km |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 25 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 67 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| ขนาด / Dimensions | 1815 x 670 x 1035 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1240 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 740 mm |
| ระบบหล่อเย็น / Cooling | air |