Starting from ฿420,000
GasGas SM 700 SM 700 (2022) — Full specs, price from ฿420,000, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| เครื่องยนต์ / Engine | 693 cc |
| แรงม้า / Power | 74 hp |
| แรงบิด / Torque | 74 Nm |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 200 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 185 kg |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 22 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 2180 x 860 x 1260 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1490 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 898 mm |
| ระบบหล่อเย็น / Cooling | liquid |
| ราคา / Price | ฿420,000 |