Starting from ฿89,500
GPX Demon GR200R 4V Da Corsa 2 (2024) — Full specs, price from ฿89,500, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| แรงม้า / Power | 19 hp |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| 0-100 km/h | 9.5 s |
| น้ำหนัก / Weight | 135 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 35 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 1965 x 730 x 1070 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1320 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 780 mm |
| ราคา / Price | ฿89,500 |