Starting from ฿93,500
GPX MAD 300 Standard (2024) — Full specs, price from ฿93,500, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| แรงม้า / Power | 28 hp |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| น้ำหนัก / Weight | 153 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 28 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 2020 x 850 x 1100 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1350 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 820 mm |
| ราคา / Price | ฿93,500 |