Last MSRP ฿69,800
GPX MAD MAD 150 (2018-2021) — Discontinued model. Full specs, history, and used prices in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| เครื่องยนต์ / Engine | 149 cc |
| แรงม้า / Power | 13 hp |
| แรงบิด / Torque | 13 Nm |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 95 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 105 kg |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 28 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 1960 x 800 x 1060 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 795 mm |
| ระบบหล่อเย็น / Cooling | liquid |
| ราคา / Price | ฿69,800 |