Starting from ฿59,500
GPX Raptor 180 (2023) — Full specs, price from ฿59,500, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| แรงม้า / Power | 17 hp |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| น้ำหนัก / Weight | 135 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 38 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 1970 x 750 x 1100 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1310 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 820 mm |
| ราคา / Price | ฿59,500 |