Starting from ฿72,500
GPX Razer 220 (2023) — Full specs, price from ฿72,500, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| แรงม้า / Power | 19 hp |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| น้ำหนัก / Weight | 148 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 33 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 2030 x 790 x 1050 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1380 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 800 mm |
| ราคา / Price | ฿72,500 |