Starting from ฿59,900
GPX Tuscany 150 Standard (2024) — Full specs, price from ฿59,900, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| แรงม้า / Power | 12 hp |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| น้ำหนัก / Weight | 118 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 42 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 1920 x 720 x 1080 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1320 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 770 mm |
| ราคา / Price | ฿59,900 |