Starting from ฿3,191,000
Harley-Davidson CVO Street Glide M-E 121 (2025) — Full specs, price from ฿3,191,000, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| แรงม้า / Power | 115 hp |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | BELT |
| น้ำหนัก / Weight | 385 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 15 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 2410 x 935 x 1355 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1625 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 710 mm |
| ราคา / Price | ฿3,191,000 |