Starting from ฿900,000
Isuzu NPR NPR85K 4-Wheeler (2013) — Full specs, price from ฿900,000, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | diesel |
|---|---|
| เครื่องยนต์ / Engine | 2999 cc |
| แรงม้า / Power | 130 hp |
| แรงบิด / Torque | 330 Nm |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | RWD |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 120 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 3200 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 3 |
| ประตู / Doors | 2 |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 4.5 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 5700 x 2000 x 2200 mm |
| น้ำหนักบรรทุก / Payload | 3500 kg |
| ราคา / Price | ฿900,000 |