Starting from ฿237,900
Kawasaki KLR 650 ABS (2025) — Full specs, price from ฿237,900, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| แรงม้า / Power | 40 hp |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| น้ำหนัก / Weight | 207 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 22 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 2270 x 930 x 1375 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1505 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 870 mm |
| ราคา / Price | ฿237,900 |