Starting from ฿649,800
KTM EXC 350 EXC-F (2024) — Full specs, price from ฿649,800, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| เครื่องยนต์ / Engine | 350 cc |
| แรงม้า / Power | 51 hp |
| แรงบิด / Torque | 35 Nm |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 175 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 165 kg |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 15 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 2260 x 840 x 1280 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1491 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 963 mm |
| ระบบหล่อเย็น / Cooling | liquid |
| ราคา / Price | ฿649,800 |