Starting from ฿2,100,000
MAN TGM 15.250 4x2 BL (Euro 5) (2014) — Full specs, price from ฿2,100,000, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | diesel |
|---|---|
| เครื่องยนต์ / Engine | 6871 cc |
| แรงม้า / Power | 250 hp |
| แรงบิด / Torque | 1000 Nm |
| เกียร์ / Transmission | AMT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | RWD |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 110 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 6750 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 3 |
| ประตู / Doors | 2 |
| น้ำหนักบรรทุก / Payload | 9000 kg |
| ราคา / Price | ฿2,100,000 |