Starting from ฿2,400,000
MAN TGM 18.290 4x2 BL (Euro 5) - Chassis Cab (2014) — Full specs, price from ฿2,400,000, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | diesel |
|---|---|
| เครื่องยนต์ / Engine | 6871 cc |
| แรงม้า / Power | 290 hp |
| แรงบิด / Torque | 1150 Nm |
| เกียร์ / Transmission | AMT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | RWD |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 110 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 8100 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 3 |
| ประตู / Doors | 2 |
| น้ำหนักบรรทุก / Payload | 11500 kg |
| ราคา / Price | ฿2,400,000 |