Starting from ฿141,000
Piaggio Beverly 310 (2025) — Full specs, price from ฿141,000, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| แรงม้า / Power | 27 hp |
| เกียร์ / Transmission | CVT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | BELT |
| 0-100 km/h | 10.5 s |
| น้ำหนัก / Weight | 184 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 30 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 2130 x 780 x 1360 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1560 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 795 mm |
| ราคา / Price | ฿141,000 |