Starting from ฿124,900
Piaggio Medley S 150 i-get ABS (2021) — Full specs, price from ฿124,900, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| เครื่องยนต์ / Engine | 155 cc |
| แรงม้า / Power | 15 hp |
| แรงบิด / Torque | 15 Nm |
| เกียร์ / Transmission | CVT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | BELT |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 118 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 136 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 41.8 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 2020 x 705 x 1175 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1390 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 799 mm |
| ระบบหล่อเย็น / Cooling | liquid |
| ราคา / Price | ฿124,900 |