Starting from ฿185,900
Royal Enfield Guerrilla 450 Flash (2025) — Full specs, price from ฿185,900, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| แรงม้า / Power | 40 hp |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| 0-100 km/h | 6.5 s |
| น้ำหนัก / Weight | 185 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| อัตราสิ้นเปลือง / Fuel Economy | 30 km/l |
| ขนาด / Dimensions | 2090 x 833 x 1125 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1440 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 780 mm |
| ราคา / Price | ฿185,900 |