Last MSRP ฿45,900
Suzuki Address Address 110 (2015-2026) — Discontinued model. Full specs, history, and used prices in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| เครื่องยนต์ / Engine | 113 cc |
| แรงม้า / Power | 9 hp |
| แรงบิด / Torque | 9 Nm |
| เกียร์ / Transmission | CVT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | BELT |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 95 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 99 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| ขนาด / Dimensions | 1845 x 665 x 1095 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1260 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 755 mm |
| ระบบหล่อเย็น / Cooling | air |
| ราคา / Price | ฿45,900 |