Last MSRP ฿41,000
Suzuki Best Best 110 New (2005-2007) — Discontinued model. Full specs, history, and used prices in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | petrol |
|---|---|
| เครื่องยนต์ / Engine | 110 cc |
| แรงม้า / Power | 9 hp |
| แรงบิด / Torque | 10 Nm |
| เกียร์ / Transmission | MT |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 80 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 95 kg |
| ขนาด / Dimensions | 1870 x 660 x 1010 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1215 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 760 mm |
| ระบบหล่อเย็น / Cooling | air |
| ราคา / Price | ฿41,000 |