TAILG S91 Pro Standard (2025) — Full specs, price, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | ev |
|---|---|
| แรงม้า / Power | 7 hp |
| เกียร์ / Transmission | EV |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| แบตเตอรี่ / Battery | 6.2 kWh |
| ระยะทาง EV / Range | 200 km |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 110 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 85 kg |
| ที่นั่ง / Seats | 2 |
| ขนาด / Dimensions | 1820 x 690 x 1060 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1280 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 760 mm |
| ระบบหล่อเย็น / Cooling | air |