Starting from ฿149,900
ZEEHO Cyber Standard (2025) — Full specs, price from ฿149,900, compare variants and find dealers in Thailand
| เชื้อเพลิง / Fuel | ev |
|---|---|
| เกียร์ / Transmission | EV |
| ระบบขับเคลื่อน / Drive | CHAIN |
| แบตเตอรี่ / Battery | 4 kWh |
| ระยะทาง EV / Range | 130 km |
| ความเร็วสูงสุด / Top Speed | 110 km/h |
| น้ำหนัก / Weight | 79 kg |
| ขนาด / Dimensions | 1700 x 720 x 1130 mm |
| ฐานล้อ / Wheelbase | 1215 mm |
| ความสูงเบาะ / Seat Height | 700 mm |
| ระบบหล่อเย็น / Cooling | liquid |
| ราคา / Price | ฿149,900 |